O společnosti Clementas

Nabízíme specializovanou sociální a zdravotní péči

Každá chvíle stojí za to

Co nabízíme

V nově zrekonstruovaných domovech jsme vytvořili útulné prostředí, které nabízí veškeré pohodlí včetně bezbariérového přístupu. V nových interiérech se klienti pravidelně schází ve společenských místnostech, utužují kondici v tělocvičně nebo dochází na skupinové terapie. V případě odpočinku je najdete jak v pokojích, tak na rozlehlé zahradě našeho domova.

Komu péči poskytujeme

V domově Clementas se nejčastěji se staráme o seniory, kteří onemocněli Alzheimerovou chorobu, Parkinsonovou chorobou či jiným typem demence, klienty po cévních mozkových příhodách a klienty s omezenou mobilitou. Uvědomujeme si, že péče o nemocné vyžaduje citlivý přístup. Proto děláme vše tak, aby se u nás cítili dobře a bezpečně.

Poskytovaná péče

Nabízíme specializovanou sociální a zdravotní péči, která vždy vychází z individuálních potřeb každého klienta. Naším hlavním cílem je vytvářet klidné a důstojné prostředí, kde se budou klienti cítit jako doma, a zároveň jim poskytovat odbornou péči, kterou jejich zdravotní stav vyžaduje.
Klademe velký důraz na profesionální péči. Naši lékaři jsou s klienty v pravidelném a častém kontaktu a jsou tak schopni sledovat celkový vývoj jejich zdravotního stavu. Každodenní péči o klienty zajišťuje odborný personál, který díky svým bohatým zkušenostem přesně ví, jak s klienty individuálně pracovat.