Clementas Janovice

  • Rozvojová zóna 504, 340 21 Janovice nad Úhlavou
  • recepce +420 377 010 650

Domov Clementas Janovice se nachází v Janovicích nad Úhlavou nedaleko Klatov v Plzeňském kraji. nad Úhlavou. Ve zcela nově zrekonstruované budově najdete útulný domov, který nabízí péči a veškeré pohodlí, včetně bezbariérového přístupu. K dispozici jsou jedno až třílůžkové pokoje s vlastním hygienickým zařízením. Dále klienti mohou využívat útulné společné prostory, řadu odpočinkových zón, včetně zahrady s parkovou úpravou. Jídlo vaříme ve vlastní kuchyni.

mlekovice

O koho se staráme

Péči v domově poskytujeme seniorům trpícím Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou chorobou či jiným typem demence, klientům po cévních mozkových příhodách, klientům s omezenou mobilitou i těm, kteří jsou trvale upoutáni na lůžko. Profesionální tým zkušených a empatických zaměstnanců zajišťuje veškerou potřebnou péči a společně s externími odborníky je zárukou kvalitní a bezpečné služby. Péče v domově je rozdělena do jednotlivých domácností s vlastním hygienickým zařízením a koupelnou, a prostředí v domově tak klientům poskytuje dostatek soukromí a přátelskou a domáckou atmosféru. Náš domov je přitom kapacitně velký, takže můžeme využít sdílených benefitů jako je praní prádla v profesionální prádelně, vaření domácího jídla v profesionální kuchyni a podobně.

Zájemcům o službu ve Středočeském kraji můžeme nabídnout sesterský domov Clementas Mlékovice.

Kde nás najdete

Clementas Janovice

Domov se zvláštním režimem
IČ: 07342802, číslo datové schránky: gk4f2qq

Jak se k nám dostanete?

Clementas Janovice najdete v Rozvojové zóně města Janovice nad Úhlavou, které se nachází v okrese Klatovy v Plzeňském kraji. Město leží na jižním okraji Švihovské vrchoviny při ústí potoka Jelenka do řeky Úhlavy.

Autem

Krátce po projetí Janovic nad Úhlavou odbočte z hlavní silnice doleva směr Strážov. Přibližně po 1 km minete po pravé straně autobusovou zastávku, u které odbočte doprava, a vjeďte do bývalého areálu Armády ČR. Již jen 150 metrů přímé jízdy a přijedete přímo k označené budově domova.

Veřejnou dopravou

Do Klatov se lze dobře dostat autobusem i vlakem z různých směrů. Poté je nutné využít autobusovou linku č. 432060 na trase Klatovy-Janovice nad Úhlavou-Strážov-Brtí a zpět, která však jezdí pouze v pracovních dnech. Zastávka, která je cca 150 m od domova, je v jízdních řádech vedena pod názvem „Janovice n. Úhl., Rozvojová zóna“. Autobus zde zastavuje několikrát v průběhu dne.

Ředitel domova:

Bc. Lukáš Bardon

M: +420 775 858 008

lukas.bardon@clementas.cz 

 

 

Sociální pracovník: 

Bc. Jitka Kolorosová

M: +420 770 180 325

jitka.kolorosova@clementas.cz

aA- aA++ aA+
Potřebujete poradit?