Clementas Janovice

  • Rozvojová zóna 504, 340 21 Janovice nad Úhlavou
  • recepce +420 377 010 650, koordinátor příjmu klientů +420 770 180 345

Domov Clementas Janovice se nachází v Janovicích nad Úhlavou nedaleko Klatov v Plzeňském kraji. nad Úhlavou. Ve zcela nově zrekonstruované budově najdete útulný domov, který nabízí péči a veškeré pohodlí, včetně bezbariérového přístupu. K dispozici jsou jedno až třílůžkové pokoje s vlastním hygienickým zařízením. Dále klienti mohou využívat útulné společné prostory, řadu odpočinkových zón, včetně zahrady s parkovou úpravou. Jídlo vaříme ve vlastní kuchyni.


V Clementas Janovice mám strýce. Je tam sice 3 týdny, ale jak jsem poznala, tak Domov je krásný, je tam útulno a čisto :). Jednání personálu je na jedničku, jsem moc spokojená s tím, jak proběhlo jednání i přijmutí mého strýce. Viděla jsem tam i několik usměvavých seniorů, kteří jak je vidět se tam mají dobře a nic jim neschází. Mezi spoustou "Domovů" jsem si pro strýce vybrala tento, protože už jen při hledání na internetu mě tento zaujal a okouzlil.

Mirka L.

O koho se staráme

Péči v domově poskytujeme seniorům trpícím Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou chorobou či jiným typem demence, klientům po cévních mozkových příhodách, klientům s omezenou mobilitou i těm, kteří jsou trvale upoutáni na lůžko. Profesionální tým zkušených a empatických zaměstnanců zajišťuje veškerou potřebnou péči a společně s externími odborníky je zárukou kvalitní a bezpečné služby. Péče v domově je rozdělena do jednotlivých domácností s vlastním hygienickým zařízením a koupelnou, a prostředí v domově tak klientům poskytuje dostatek soukromí a přátelskou a domáckou atmosféru. Náš domov je přitom kapacitně velký, takže můžeme využít sdílených benefitů jako je praní prádla v profesionální prádelně, vaření domácího jídla ve vlastní kuchyni a podobně.

Zájemcům o službu ve Středočeském kraji můžeme nabídnout sesterský domov Clementas Mlékovice.

PARTNEŘI DOMOVA

Kde nás najdete

Clementas Janovice

Domov se zvláštním režimem
IČ: 07342802, číslo datové schránky: gk4f2qq

Jak se k nám dostanete?

Clementas Janovice najdete v Rozvojové zóně města Janovice nad Úhlavou, které se nachází v okrese Klatovy v Plzeňském kraji. Město leží na jižním okraji Švihovské vrchoviny při ústí potoka Jelenka do řeky Úhlavy.

Autem

Krátce po projetí Janovic nad Úhlavou odbočte z hlavní silnice doleva směr Strážov. Přibližně po 1 km minete po pravé straně autobusovou zastávku, u které odbočte doprava, a vjeďte do bývalého areálu Armády ČR. Již jen 150 metrů přímé jízdy a přijedete přímo k označené budově domova.

Veřejnou dopravou

Do Klatov se lze dobře dostat autobusem i vlakem z různých směrů. Poté je nutné využít autobusovou linku č. 432060 na trase Klatovy-Janovice nad Úhlavou-Strážov-Brtí a zpět, která však jezdí pouze v pracovních dnech. Zastávka, která je cca 150 m od domova, je v jízdních řádech vedena pod názvem „Janovice n. Úhl., Rozvojová zóna“. Autobus zde zastavuje několikrát v průběhu dne.

Tým Domova

Clementas Janovice

Příjem klientů

Kateřina Kopecká

koordinátor příjmů

Vedení Domova

Bc. Lukáš Bardon

ředitel Domova
+420 775 858 008

Mgr. Martina Kolářová

vrchní sestra

Eliška Faitová

vedoucí provozu
+420 770 180 272

Petra Materna

dokumentační sestra
+420 770 180 329

Šípková a Vřesová domácnost

Ing.et Bc. Lucie Tomanová

staniční sestra
+420 770 180 328

Vendula Vizingerová, DiS

sociální pracovník

Kristýna Klausová

sociální pracovník

Úhrady

Sylva Kalianková

vedoucí administrativy
aA- aA++ aA+
Potřebujete poradit?