Clementas Mlékovice

  • Mlékovice 66, 281 44 Toušice (okres Kolín)
  • +420 317 070 550

Domov Clementas Mlékovice se nachází kousek od Prahy v malé středočeské obci Mlékovice. Ve zcela nově zrekonstruované budově v Mlékovicích jsme vybudovali útulný domov, který nabízí klientům veškeré pohodlí, včetně bezbariérového přístupu. K dispozici jsou útulné pokoje s vlastním hygienickým zařízením. Jídlo vaříme ve vlastní kuchyni. V areálu domova také pořádáme nejrůznější akce, kterých se mohou účastnit také blízcí našich klientů.


Včera nám ošetřující sestra oznámila úmrtí naší maminky ve věku nedožitých 99 let. Chtěla bych Vám nesmírně poděkovat za čas, který strávila u vás jako ležící a úplně odkázaná na pomoc další osoby. Jezdili jsme ji pravidelně navštěvovat a pokaždé jsme se setkali s velice pěkným přístupem jak k ní, tak k nám. Velice oceňuji, že ačkolli byla více než dva roky ležící a téměř úplně bez svalové hmoty, nikdy si nestěžovala na bolesti a proleženiny. Vždy byla krásně upravená, vypodložená a pravidelně polohovaná. Ačkoli jsem ji potřebovala umístit rychle po zlomenině nohy a pobytu v LDN s rehabilitací, musím říct, že jsme se doma všichni shodli, že bychom jí z hlediska péče i prostředí těžko našli lepší umístění. Ještě jednou vám děkuji za péči, kterou jste jí věnovali. Dcera VS.

Vlasta S.

O koho se staráme

Pečujeme především o seniory, kteří trpí Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou chorobou či jiným typem demence, klienty po cévních mozkových příhodách, klienty s omezenou mobilitou i ty, kteří jsou trvale upoutáni na lůžko. Vedení domova Clementas, s roky zkušeností z oboru, sází na zkušený personál v čele se špičkovými specialisty.

Domov Clementas Mlékovice začal přijímat první klienty v létě 2016. Domov tvoří jednotlivé domácnosti, takže i přes celkovou kapacitu 250 lůžek je v našem domově domácká atmosféra a poskytovanou péči tak můžeme přizpůsobit každému klientovi na míru.

Pokud máte zájem o službu v Plzeňském kraji, doporučujeme Vám náš domov Clementas Janovice.

Kde nás najdete

Clementas Mlékovice

Domov se zvláštním režimem
IČ: 25321307, číslo datové schránky: krwwxcc

aA- aA++ aA+
Potřebujete poradit?