zpět na výpis aktualit

Generální ředitelka Clementas: S očkováním se blíží návrat do normálního života

13. 1. 2021 | Clementas Mlékovice

Vážení kolegové,

Ráda bych Vás se začátkem nového roku pozdravila a poděkovala Vám za Vaši obětavou práci, která našim klientům i kolegům pomohla zvládnout složitý konec roku, který jsme prožili v celé české společnosti. My všichni pracujeme s nemocnými seniory, a Vy navíc pracujete v první linii, proto největší dík patří právě Vám.

Ráda bych Vám poděkovala zejména také za to, že se naprostá většina z Vás staví pozitivně k očkování proti nemoci Covid – 19. Důkladně jsme s kolegy zanalyzovali rizika očkování a opravdu můžeme konstatovat, že toto moderní očkování je bezpečné.

Situace ve společnosti je složitá a každý z nás se už určitě těší na návrat do normálního života bez omezení a věčných zákazů. Kdybychom nepracovali v sociálních službách a nedostali od vlády prioritu, nedostali bychom možnost dát se očkovat nyní, ale přišli bychom na řadu až třeba na podzim, a přišli bychom o kus svobodného života, o příležitost navrátit se k normálu.

Prosím ty z Vás, kdo ještě případně s očkováním váháte, abyste se, pokud potřebujete doplňující informace, obrátili přímo na mě (Renata Prokešová, telefon 777 186 918, e-mail: renata.prokesova@clementas.cz) nebo na moji kolegyni Bohdanu Zvěřinskou, telefon 602715818, e-mail: bohdana.zverinska@clementas.cz. Rády Vám zodpovíme Vaše otázky, případně vysvětlíme problematiku.

 

Děkuji Vám za spolupráci.

S úctou

 

 

Renata Prokešová

generální ředitelka

Clementas, centrum pro seniory

Galerie

aA- aA++ aA+
Potřebujete poradit?