Máte zájem
o naše služby?

V případě, že máte zájem o přijetí do domova, vyplňte, prosím, žádost na tomto webu. My se vám poté obratem ozveme.

Jak přijímáme nové klienty?

Od první návštěvy u nás v domově přistupujeme ke každému klientovi a jeho blízkým individuálně.

1Informujte se předem

Detailní informace o našich domovech a poskytované péči můžete získat na webu nebo od sociálních pracovníků, případně od ředitelů jednotlivých domovů. Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím e-mailu nebo se s námi spojit telefonicky, rádi vám pomůžeme.

2Navštivte nás

Budeme rádi, když nás osobně navštívíte, abychom vám mohli podat podrobné informace a provést vás domovem, včetně pokojů, společných prostor, jídelny a krásné zahrady.

3S formuláři vám pomůžeme

Žádost o přijetí můžete vyplnit v průběhu návštěvy v domově nebo v pohodlí vašeho domova v interaktivním formuláři na našich webových stránkách. Po vyplnění žádosti vás sociální pracovník seznámí s dalším postupem. Pokud nás nenavštíví přímo náš budoucí klient, navštívíme jej sami v místě jeho aktuálního pobytu, abychom jej co nejvíce poznali, a mohli pro něj připravit péči odpovídající jeho individuálním potřebám.

4Vítejte mezi námi!

Termín přijetí do domova přizpůsobíme vašim potřebám. Po příjezdu do domova vás přivítá sociální pracovník, který vás seznámí s prostředím domova a jeho zaměstnanci.

aA- aA++ aA+
Potřebujete poradit?